Lektoři
 

Je hlavním přednášejícím Centra Norbekova v Moskvě, trenér, kouč a specialista na léčebnou gymnastiku (rehabilitační gymnastika). Má psychologické vzdělání. Na univerzitě v Klaipědě přednášel program "Věda o člověku", přednášel dále na stovkách seminářů v Pobaltských státech, Německu, Polsku, Anglii, Kanadě, Rusku a Bělorusku.

Je hlavním přednášejícím Centra, žačka M.S. Norbekova. Vede všechny základní i doplňkové kurzy dle metody Norbekova. Přednášela v USA, v Kazachstánu, v Ukrajině. Je kurátorem kurzů uvedené metody v Bulharsku.
Vystudovala pedagogiku

Je hlavním přednášejícím Centra Norbekova v Moskvě. Vede všechny základní i doplňkové kurzy dle metody Norbekova včetně VIP i individuálních konzultací. Přednášela v Anglii a Pobaltských státech. Je kurátorem školy a zkoušejícím komisařem přípravy lektorů.
Vystudovala pedagogiku, psychologii a koučing.

Dessislava (zkráceně Desi) je praktikující aromaterapeut a naturopat. Na prvním ozdravném kurzu Norbekova se ocitla v roce 2005. Později prošla všemi úrovněmi, včetně Ateliéru úspěchu v Uzbekistánu a v Bulharsku, pod vedením Mirzakarima Norbekova. V současné době je certifikovanou lektorkou ozdravných kurzů dle metody Norbekova a je součástí týmu...

Vadim Šiškin

13.10.2019

V současné době je členem týmu centra M. S. Norbekova, kde působí jako akreditovaný lektor a hlavní přednášející. Sám Mistr Norbekov řekl o Šiškinovi, že je jediným z jeho žáků, který se dostal dále, než on sám a jmenoval ho svým přímým nástupcem.
V roce 2000 absolvoval kurzy zaměřené na zdravotní metody učení akademika M. S. Norbekova...