Dessislava Nikodimova

13.10.2019

Dessislava (zkráceně Desi) je praktikující aromaterapeut a naturopat. Na prvním ozdravném kurzu Norbekova se ocitla v roce 2005. Později prošla všemi úrovněmi, včetně Ateliéru úspěchu v Uzbekistánu a v Bulharsku, pod vedením Mirzakarima Norbekova. V současné době je certifikovanou lektorkou ozdravných kurzů dle metody Norbekova a je součástí týmu Norbekova v Bulharsku.

Je dlouholetý národní volejbalový hráč, šampion Bulharska a Francie, dvojnásobná mistryně Evropy, trenér.

V období 2002 - 2006, absolvovala College holistické přírodní medicíny "SENATO D. Kiefer" v Paříži a později se specializovala na aromaterapii (Evropská škola aromaterapie D. Bodu), shiatsu a další.


O sobě:

Vždy jsem se zajímala o svět kolem nás, o mezilidské vztahy, o vztah mezi člověkem a vším, co existuje v obrovském vesmíru, o tajemství existence.

V roce 2005, na konci mojí sportovní kariéry jsem měla zdravotní problémy. Rodiče mě zapsali do prvního ozdravného kurzu, a tak jsem poznala tento úžasný samo-ozdravný systém. Od té doby jsem si uvědomila, že to, co nazýváme bolest je vlastně náznak života a návrh na přehodnocení svých hlubokých vnitřních hodnot, abychom mohli sledovat cestu, po které naše nejhlubší já touží.

Díky tomuto systému jsem si obnovila své zdraví, potkala jsem mnoho skvělých lidí a v mém životě se začaly dít úžasné věci!

Pro mě je velká radost, že můžu sdílet své znalosti a praxi se všemi, kteří jdou cestou ke svému zdraví a seberealizaci.