O autorovi

Mirzakarim Sanakulovič Norbekov je autorem unikátní učebné-ozdravné metody, díky které se uzdravily miliony lidí na celém světě a znovu poznávají radost ze života.

On často opakuje: "Jsem obyčejný člověk, jako vy všichni. Nejsem lepší a doufám, že nejsem ani horší než vy. Vše, čeho jsem v životě dosáhl můžete dosáhnout i vy. Je důležité jenom chtít!" A dokázal toho opravdu hodně.

Mirzakarim Sanakulovich je vědec a výzkumník tělem i duší. Okruh jeho zájmů je opravdu široký. Mnozí se diví, jak lze v jedné osobě kombinovat: výtvarníka, skladatele, spisovatele, režiséra, herce, sportovce, trenéra nosícího černý pás v karate /třetí dan/ a černý pás v Sam-Chung-Do /devátý dan/. Nejdůležitější ale je, že

autor řady knih a uznávaný specialista v "súfijské medicíně", jedné z nejstarších ze všech stávajících věd.
Súfismus je učení moudrosti, které navazuje na klasickou filozofickou tradici Východu. Tato filosofie dala světu algebru, písmo a z ní vychází tři základní světová náboženství. Súfisté jsou hluboce věřící lidé, kteří nemají žádná posvátná města, chrámy, hierarchii, ani atributy. Boží chrám nosí v srdci. Nejsou proti žádnému náboženství, ale pusté povídání o Bohu považují za licoměrnost. Každý by měl mluvit o dobru!

Mirzakarim Sanakulovich je súfista, jinak také putující Derviš. Vybral si cestu služebníka - cestu tvorby ukládání a přenos znalostí, které se šíří řetězcem z učitele na žáka, aby moudrost, nastřádanou během tisíciletí, přenesl na lidi, kteří jsou připraveni ji rozpoznat. V každé oblasti svých činností má Mirzakarim Sanakulovich své žáky, kteří pokračují v jeho díle. To mu dává možnost nezastavovat se a rozšiřovat a vytvářet nové hranice.

O metodě

Metoda M. S. Norbekova, která již vrátila zdraví více než 9 milionům lidí na celém světě.

V dávných dobách na východě byl založen systém znalostí o lidském životě. Spočívá v přirozené schopnosti každého z nás ovládat tělo a posílit vnitřní rezervy. Mudrci a léčitelé viděli pacienta jako celek systému a jeho tělo jako dům duše. Právě proto na východě odstraňovali především příčinu nemoci, léčili nemocnou duši, urovnávali ji do souladu s přírodou. To vše dělali s pomocí samotného člověka. Tyto starobylé znalosti dali základ pro ozdravné metody Mirzakarima Norbekova, které byly přizpůsobeny rytmu a životu moderního člověka.

Přes obvyklý název "ozdravný", k metodě se dá použit vhodnější název "učební". Člověk se naučí krok za krokem na sobě pracovat, obnovuje své zdraví, seberealizuje se, "roste" duchovně. Obnovení zdraví je nevyhnutelný "vedlejší účinek", vznikající při učení.

Metoda (systém) akademika Norbekova zahrnuje 18 autorských technik a základních objevů v oblasti psychofyziologie. Nabízí deset způsobů, jak se zbavit nemoci :

  • Cvičení kloubů

  • Svalové cvičení

  • Trénink vůle

  • Trénink představivosti

  • Speciální cviky na posílení imunity

  • Gynekologické a urologické bezkontaktní automasáže

  • Odstranění vady pokožky (fyzické omlazení)

  • Trénink emocí

  • Obnoveni zraku

  • Obnovení sluchu

Účinnost metody M. Norbekova je založena na integrovaném přístupu k uzdravení. Má všechny potřebné certifikáty, licence a povolení. Již v roce 1998 byl systém uznán Mezinárodní asociací nezávislých odborníků jako nejefektivnější alternativní systém.

Jak se říká: "Lepší jednou vidět, než stokrát slyšet."

Zveme Vás k návštěvě našich kurzů, aby jste si mohli vyzkoušet metodu na sobě.


Přečtěte si jako první, co je nového