Ochránci dávného vědění. Sinelnikov V., Ivaško A.

Kniha je určena všem, kteří se zajímají o zkušenosti Předků lidstva nejdávnějšího období. V první řadě jsou to školáci, kteří by měli znát minulost svého Národa. Informace bude užitečná také jejich rodičům, a všem, kteří během Duchovního zdokonalování došli k potřebě znovu porozumět vzniku a formování lidstva ve Védické době.

Čtenář se ponoří do obdivuhodného světa Ochránců Dávného Vědění a bude se učit společně s hlavními hrdiny tohoto příběhu. Bude spojovat původní Védickou Moudrost se současnými vědeckými představami o historii. Na stránkách knihy najdete odpovědi na otázky o vzniku lidstva, Obrazném myšlení, jaké místo má Čarování v našem Životě, odkryjete část tajemství Obrazů Ruských Národních pohádek. Také zde budou vysvětleny současné vědecké představy o historii z Védického a Duchovního pohledu.

Nakladatel: Mozaika H&S

Dostupnost: Skladem

Poštovné: 80 Kč (dobírka +60 Kč).

200,00 Kč 299,00 Kč

Názory čtenářů:

  • Přečetla jsem ji, já i moje maminka, a za obě říkám, že je opravdu skvělá. Vlastně ještě předčila má očekávání, ať už množstvím a silou informací, svou formou, poutavostí ... Vlastně vším :-) .     Lucie